NSPJ w Bykowinie i Chrzest Święty Stasia

Chrzest Święty Stasia w parafii pod wezwaniem NSPJ w Bykowinie.

W ubiegłym tygodniu miałem zaszczyt uczestniczyć podczas ceremonii Chrztu Świętego małego Stasia. Chrzest odbył się w parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa (NSPJ) w Rudzie Śląskiej Bykowinie. Chociaż dziś, tworząc ten wpis pogoda za oknem niezbyt zadowala, to jednak tydzień temu pozwoliła wszystkim świętować ten dzień w dobrej aurze.

Stasiu z rodzicami przybył jeszcze przed wszystkimi, więc miał okazję jeszcze na mini sesję w swoim wózeczku. Od razu mogłem stwierdzić, że to urodzony model. Obiektyw bardzo go ciekawił oraz bawił, co zresztą można zobaczyć w reportażu poniżej. Na koniec zamiast standardowej sesji w ciemnym kościele, zaproponowałem sesję rodzinną w plenerze zaledwie kilkanaście metrów od kościoła. 

Zanim zaproszę was do reportażu, to pamiętajcie, że gdybyście i wy chcieli uwiecznić ważne chwile – zapraszam serdecznie do kontaktu

NSPJ Bykowina - Chrzest Święty Stasia Chrzest Święty w NSPJ Ruda Śląska NSPJ w Bykowinie NSPJ Bykowina NSPJ Bykowina

Coraz częściej pytacie mnie jakiego sprzętu używam podczas sesji, dlatego prezentuję je poniżej z linkiem, który poprowadzi was od razu na stronę produktu:

  1. Sony A7II z obiektywem Sigma 35 f.1.4 art oraz lampą Quadralite Stroboss 60s evo (raz blyśnięta 🙂 )
  2. Sony a6000 z obiektywem Sony FE 85 f1.8 (na sesję portretową obiektyw przypięty do głównego body)

Comments are closed.